Úvodní stránka

Zpětná vazba na téma duchovního programu v čase koronaviru

29. 3. 2020

Prosíme zejména naše farníky o vyplnění následujícího krátkého dotazníku pro otce Řehoře na téma vysílání.

Uvítáme ale i odpovědi od ostatních.

Benedikt XVI.: SPE SALVI

25. 3. 2020

Biskup Tomáš nás ve svém pastýřském listu vyzval k četbě encykliky Spe salvi (Spaseni v naději) papeže Benedikta XVI. Díky našim věrným lektorům z farního kostela, manželům Hromadovým, si ji můžeme přečíst také formou poslechu zde na našem webu.

Každý den se zde objeví nový díl, který představují zpravidla 3 odstavce encykliky.

číst nebo stáhnout text

Mimořádný pastýřský list biskupa Tomáše ze 4. neděle postní

22. 3. 2020

Sestry a bratři z naší plzeňské diecéze,

chci v této mimořádné situaci každého z Vás osobně pozdravit. A chci Vás v duchu II. Vatikánského koncilu oslovit jako Boží lid, který je společně na cestě do Božího království (srov. LG 9).

číst list

Možnosti duchovního rozhovoru

21. 3. 2020

V případě potřeby je pro vás kdykoli k dispozici P. Řehoř na telefonním čísle 604 877 223.

Potřebujete-li si však promluvit s jiným knězem, Biskupství plzeňské zřídilo novou telefonní linku pro duchovní rozhovor. Pokud ji využijete, ozvou se vám Misionáři obláti Panny Marie Neposkvrněné v Plasích (P. Günther, P. Vlastimil, P. Petr) na telefonu 730 543 373.

Obrátit se můžete také na psychoterapeutku Marii Kutilovou, spolupracovnici plzeňského biskupství: 606 710 631.

číst článek

Litanie v čase nakažlivých nemocí

20. 3. 2020

Zde naleznete litanie, které se modlíme dnes při večerních modlitbách.

číst článek

Otevírací doba

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mariánských Lázních je pro turisty uzavřen v zájmu prevence šíření koronaviru.