Úvodní stránka

Hovory o víře a výuka náboženství online

25. 10. 2020

Vzhledem k aktuální situaci, která bude pravděpodobně ještě značnou dobu trvat, bude možnost se od následujícího týdne scházet na Hovorech o víře a výuce náboženství online přes Microsoft Teams.

Hovory o víře
Připojit se na Hovory

Po kliknutí vyberte připojení přes aplikaci nebo prohlížeč, zadejte své jméno a vyčkejte na vpuštění do hovoru.

Výuka náboženství

Individuální duchovní služba

22. 10. 2020

Otec Řehoř je k dispozici pro všechny zájemce k individuálnímu rozhovoru nebo svátosti smíření, případně i ke svátosti nemocných a podání viatika.

Volejte na telefon 604 877 223.

Zákaz volného vycházení od 22. října

21. 10. 2020 (aktualizováno 22. 10. 2020)

Od čtvrteční 6. hodiny ranní platí zákaz volného pohybu osob na území ČR. Z tohoto důvodu se ruší všechny bohoslužby s možností fyzické účasti.

Scházet se tedy můžeme už pouze prostřednictvím internetu. V neděli na mši svaté v 10:00, ostatní dny v 6:30, a každý večer kromě soboty při modlitbě růžence ve 20:00. V sobotu se místo toho můžeme sejít už v 18:00 u východní modlitby k Přesvaté Bohorodičce, ve středu pak bude sloužena ve stejný čas východní svatá liturgie. Farní kostel bude otevřen k soukromé modlitbě pouze v neděli od 14:00 do 16:00.

Biskupové nám k této příležitosti zasílají výzvu, kterou si můžete přečíst po kliknutí na tlačítko na webu biskupství.

Výzva biskupů Přehled bohoslužeb a pobožností Aktuální plán vysílání

Litanie v čase nakažlivých nemocí

20. 3. 2020

otevřít